دکتر یونس پناهی: برگزاری دومین فستیوال ملی ایده بازار فناوری سلامت

برگزاری دومین فستیوال ملی ایده بازار فناوری سلامت…

دومین فستیوال ملی ایده بازار فناوری سلامت در حوزه داروهای گیاهی و طبیعی، مکمل ها و خوراک و نوشیدنی خرداد ماه سال جاری به همت معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت برگزار خواهد شد.

به گزارش وبدا، دکتر یونس پناهی با اعلام این خبر تصریح کرد: این رویداد با رویکرد شناسایی و حمایت از فناوری ها نوین داروهای گیاهی در حوزه فناوری سلامت برگزار می شود.

معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت به بخش های مختلف این رویداد اشاره کرد و اظهار داشت: علاوه بر اینکه نمایشگاه دستاوردهای فناورانه شرکت های این حوزه در این فستیوال دایر می شود، رونمایی از محصولات فناورانه، نشست های تخصصی، دوره های توانمندسازی و بازآموزی و همین طور نشست های در قالب گفتمان سلامت نیز در نظر گرفته شده است.

وی در ادامه عنوان کرد: فناوران حوزه داروهای گیاهی می توانند با ارائه طرح خود و شرکت در بخش رقابتی رویداد جهت جذب سرمایه و تجاری سازی محصولات خود اقدام کنند. همچنین شرکت های فعال در حوزه داروهای گیاهی و طبیعی، مکمل ها و خوارک و آشامیدنی که دارای محصولات دانش بنیان شاخص هستند می توانند از فرصت برنامه رویداد برای ارائه محصولات خود استفاده کنند.

 15 اردیبهشت ماه مهلت ارسال طرح ها به دبیرخانه فستیوال ملی ایده بازار فناوری سلامت اعلام شده است؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت  http://health.ideasbazaar.ir/ مراجعه فرمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *