درباره فستیوال ملی ایده بازار

فناوری سلامت

رویداد کارآفرینی شناسایی و حمایت از کسب و کارهای فناورانه فعال در حوزه‌های فناوری سلامت

زمان‌بندی رویداد

مهلت ارسال طرح: 15 اردیبهشت 1402

روز
ساعت
دقیقه

محورهای رویداد

کسب و کارهای فناورانه، نوپا و دانش بنیان فعال در حوزه فناوری‌های سلامت، می‌توانند در محورهای زیر، جهت شرکت در رویداد رقابتی، طرح‌های خود را ثبت کنند.

بخش های اصلی فستیوال

فستیوال ملی ایده بازار فناوری سلامت

سلامتی همواره یکی از مهم ترین دغدغه های بشر بوده و ارتقا سلامت جامعه و بهبود کیفیت زندگی، در صدر سیاست گذاری ها و برنامه های تمام جوامع و کشورها قرار دارد. سبک زندگی متفاوت و بیماری ها و عارضه های نوظهور در عصر جدید، اهمیت توجه به موضوع سلامت را دو چندان نموده است.
ارتقای سلامت افراد جامعه، ارتباط مستقیمی با دانش و فناوری های حوزه سلامت دارد. همواره فناوران و ایده پردازان خوش فکر با شناسایی نیازهای موجود و بکارگیری توانمندی و دانش خود، محصولات با ارزش و دانش بنیانی را به چرخه نظام سلامت کشور، وارد می کنند. شناسایی و حمایت از این فناوری‌ها، معرفی و تلاش برای عرضه محصولات دانش‌محور، از جمله اقدامات دستگاه ها و نهادهای دولتی برای حرکت به سمت اقتصاد دانش‌بنیان بوده است.

دومین فستیوال ملی ایده بازار فناوری های سلامت، توسط دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همکاری مشترک با انجمن تولیدکنندگان داروهای طبیعی، فرآورده ها و طب سنتی ایران، با هدف شناسایی و حمایت از فناوری های نو در حوزه فناوری سلامت، در سه محور داروهای گیاهی و طبیعی، مکمل ها و خوراک و نوشیدنی، برگزار می گردد.
فناوران این حوزه می توانند با ارائه طرح خود و شرکت در بخش رقابتی رویداد، جهت جذب سرمایه و تجاری سازی محصولات خود اقدام نمایند. همچنین شرکت‌های فعال در حوزه های مرتبط با رویداد، که دارای محصولات دانش بنیان شاخص و ارزنده هستند، می توانند، از فرصت رویداد برای رونمایی از محصولات خود، استفاده نمایند.

با رویدادهای ایده بازار بیشتر آشنا شوید …

بخش‌های مختلف رویداد

برای هرچه غنی تر برگزار شدن رویداد، برنامه های متنوعی داریم…

رویداد رقابتی

نمایشگاه دستاوردهای فناورانه

رونمایی از محصولات

نشست تخصصی

دوره های توانمندسازی و بازآموزی

گفتمان سلامت

بخش‌های مختلف رویداد

برای هرچه غنی تر برگزار شدن رویداد، برنامه های متنوعی داریم…

رویداد رقابتی

فناوران و نوآوران فعال در حوزه های مرتبط با محورهای رویداد، با ارسال طرح های خود می توانند در رویداد رقابتی شرکت کرده و فرصت جذب سرمایه و تجاری سازی را بدست آورند.​

نمایشگاه دستاوردهای فناورانه

شرکت‌های فناور و دانش بنیان می‌توانند، در نمایشگاه جانبی رویداد به ارائه محصولات فناورانه خود، در حوزه‌های مرتبط با رویداد بپردازند.​

رونمایی از محصولات

در این بخش، وبینارهایی با هدف انتقال تجربه کارآفرینان موفق کسب و کارهای مرتبط با حوزه رویداد، برگزار می شود.در این بخش، محصولات ارزنده، شاخص و تاثیرگذار شرکت های برتر، توسط مقامات عالی وزارت بهداشت و سایر دستگاه ها و نهادهای مرتبط، رونمایی خواهند شد. ​

نشست تخصصی

 نشست های تخصصی، با محوریت بررسی چالش‌ها، راهکارهای توسعه صنایع مرتبط با حوزه های رویداد و همچنین جدیدترین پیشرفت ها، دستاوردهای علمی و تحقیقاتی، برگزار خواهد شد.

دوره های توانمندسازی و بازآموزی

شرکت‌های فناور و دانش بنیان می‌توانند، در نمایشگاه جانبی رویداد به ارائه محصولات فناورانه خود، در حوزه‌های مرتبط با رویداد بپردازند.​

گفتمان سلامت

در این بخش از رویداد، پای صحبت و درد و دل کارآفرینان برتر حوزه های مرتبط با رویداد می نشینیم و از تجربیات ارزنده آن‌ها بهره مند می‌شویم.

سوالی در مورد رویداد دارید؟

در صورت وجود هرگونه ابهام و یا سوالی در مورد دومین فستیوال ملی ایده بازار فناوری سلامت می‌توانید با دبیرخانه رویداد، تماس حاصل فرمایید. راه های ارتباطی ما: